Nagrobki

Nagrobek z granitu. Po co stawia się nagrobki?

Nagrobki są znane od starożytności. Ludzie od tysięcy lat kultywują pamięć o zmarłych, a stawianie nagrobków jest jednym ze sposobów ich upamiętnienia. Na dzisiejszych cmentarzach rzadko kiedy można spotkać mogiłę bez nagrobka. Postawienie nagrobka po śmierci bliskiej osoby jest postrzegane w dzisiejszej kulturze jako coś naturalnego, ponieważ jest to forma pewnej tradycji.

Nagrobek służy do oznaczenia miejsca spoczynku zmarłej osoby. Jest także formą swego rodzaju łączności ze zmarłym. Możemy przecież pójść na cmentarz i odwiedzić zmarłego, posiedzieć przy grobie, zmówić modlitwę, zapalić znicz.

Dlaczego warto wybrać nagrobki od LuxStone Granity?

Nasza firma gwarantuje Państwu najwyższą jakość nagrobków z granitu oraz szybki i solidny montaż. Oferowane przez nas usługi sprawią, że nagrobek nawet wiele lat po montażu będzie wyglądał jak nowy. Na każdy zakupiony i zamontowany przez nas nagrobek udzielamy aż dwóch lat gwarancji! W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo m.in. nagrobki pojedyncze, nagrobki podwójne, nagrobki dziecięce, grobowce, nagrobki urnowe oraz nagrobki dla zwierząt. Wszystko dostępne w szerokiej gamie barw i korzystnych cenach.

Nagrobki LuxStone Granity:

  • trwałe nagrobki z granitu
  • szeroki wybór nagrobków
  • solidny montaż nagrobków
  • przystępna cena – nagrobki na każdą kieszeń
  • szybki termin realizacji
  • zniżki dla emerytów i rencistów
  • 2 lata gwarancji
  • możliwe płatności na raty

Jaki nagrobek wybrać?

Wybór odpowiedniego nagrobka to sprawa wielkiej wagi. Nie kupuje się przecież płyt nagrobnych na co dzień, dlatego też warto się dobrze zastanowić nad jego wyborem. Obecnie na rynku dostępna jest cała masa różnego rodzaju nagrobków z różnego rodzaju surowców – marmuru, piaskowca, wapienia. Firma LuxStone Granity oferuje Państwu nagrobki z granitu ze względu na trwałość kamienia, jego przystępną cenę oraz możliwość obróbki przez doświadczonego kamieniarza. Granit jak żaden inny kamień świetnie nadaje się do rzeźbienia oraz pielęgnacji.

Nagrobek z granitu – grób na wieczność

Granit to naturalna skała, której trwałość liczy się w tysiącach lat. Naszym zdaniem to najlepszy surowiec służący do produkcji nagrobków. Jest to także surowiec preferowany przez kamieniarzy ze względu na obróbkę. Granit jest odporny na wszelką pogodę, tj. śnieg, deszcz, grad, upały, wiatr. Jest to praktycznie niezniszczalny kamień.

Nagrobki granitowe cieszą się ogromną popularnością także ze względu na koloryt – u nas znajdą Państwo nagrobki z granitu w różnych kolorach i odcieniach. Od szarego, poprzez beżowe, aż po czerwone i czarne. Granit jest także bardzo łatwy w czyszczeniu. Jego pielęgnacja nie wymaga poświęcenia zbyt wiele czasu.

Zapraszamy do kontaktu

W celu przedstawienia pełnej oferty, zapraszamy do siedziby naszej firmy w Zielonej Górze, gdzie można obejrzeć modele nagrobków granitowych. Zachęcamy również do kontaktu poprzez naszą stronę internetową, telefon lub Social Media:


Facebook


Google-plus