Wazony na cmentarz

Eleganckie wazony na cmentarz

Wazony na cmentarz są wprost rozchwytywane przez naszych klientów. Ich największymi zaletami są trwałość i piękny wygląd. Wazony na cmentarz mocujemy do nagrobka na stałe. Można w nich trzymać zarówno kwiaty sztuczne, jak i cięte. Nadają się również do posadzenia w nich kwiatów. W naszej bogatej ofercie dodatków do nagrobków znajdą Państwo m.in. wazony na cmentarz z granitu, ze stali nierdzewnej, z brązu oraz wiele innych. Najmodniejsze są te ze szkła hartowanego, które mają modernistyczny charakter i wyjątkową trwałość.

Rodzaje wazonów cmentarnych

Na rynku jest bardzo duży wybór wazonów cmentarnych. W ofercie mamy wazony toczone, wazony zdobione, a nawet kulowazony. Produkty te wykonane są z najwyższej jakości granitu. Możemy je dopasować kolorystycznie do pomnika. W naszej ofercie dodatków nagrobkowych znajdą Państwo wiele ciekawych modeli wazonów granitowych oraz wazonów na cmentarz różnych kruszców. W LuxStone Granity przy ul. Kąpielowej obok cmentarza znajdziesz interesującą wystawę wazonów cmentarnych, które możemy dopasować praktycznie do każdego wzoru nagrobka.

Wazony na cmentarz klasyczne i nowoczesne

Dopasowujemy je wielkością zarówno do nagrobków pojedynczych, jak i podwójnych. Mamy również specjalne wazony na nagrobki urnowe i dziecięce. Nasze wazony na cmentarz są bardzo eleganckie. Zwolennicy tradycji z pewnością znajdą u nas klasyczny model wazonu na cmentarz. Klienci stawiający na nowoczesność również będą mile zaskoczeni. Posiadają wysoką odporność na niepogodę.

wazon na cmentarz ze stali nierdzewnej
Wazon na nagrobek z różą
Wazon na cmentarz personalizowany

Na życzenie klienta możemy dokonać personalizacji wazonu granitowego. Istnieje możliwość wygrawerowania na wazonie np. inicjałów Zmarłego, bądź wybranego emblematu, np. krzyża lub napisu. Grawerowanie galanterii nagrobkowej ma na celu nie tylko aspekt estetyczny. Może to także zapobiec ewentualnej kradzieży. LuxStone Granity może zamontować wazon na stałe do nagrobka.

Zabezpiecz wazon na cmentarz zimą

Wazony granitowe, podobnie jak inne akcesoria nagrobkowe z kamienia, są bardzo odporne na czynniki atmosferyczne. Jedynie zimą należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie wazonu. Zalegająca w nim woda podczas mrozu może zamarznąć i tym samym uszkodzić wazon, który może nawet pęknąć. Aby zabezpieczyć taki wazon, należy go po prostu na zimę owinąć folią, która uniemożliwi wlewanie się wody do środka. Jeżeli nie przymocowaliśmy wazonu na cmentarz na stałe, trzeba odwrócić go do góry nogami.

Zainteresowany galanterią nagrobną?

Jeśli szukasz konkretnego wazonu na cmentarz, lub sam nie wiesz, czego szukasz, to dobrze trafiłeś 😉 Jesteśmy od tego, aby Ci pomóc. W naszym biurze oraz na naszej stronie internetowej znajdziesz interesującą galerię wazonów na pomnik cmentarny. Posiadamy nie tylko wazony cmentarne z granitu, ale i różnych kruszców. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty akcesoriów nagrobkowych.