Grobowce z granitu

Grobowce granitowe dla rodzinnych pochówków

Grobowce, czyli nagrobki rodzinne, to ostatnio bardzo poszukiwane produkty. Pochowanie wielu członków rodziny w jednym grobie ma bardzo długą tradycję i jest wyrazem głębokich więzi rodzinnych. Niegdyś na tego rodzaju pamiątkę mogły sobie pozwolić jedynie bogate, nierzadko arystokratyczne rodziny. W dzisiejszych czasach praktycznie każda familia może mieć swój grobowiec na cmentarzu. Grobowce robią naprawdę duże wrażenie na osobach odwiedzających cmentarze, a ich cena waha się od kilku, do nawet kilkudziesięciu złotych. Wszystko zależy naturalnie od wybranego koloru, wymiarów oraz dodatków. LuxStone Granity wykonuje i montuje grobowce z granitów.

Nagrobki rodzinne z granitu

Nasza firma specjalizuje się w elementach granitowych, dlatego też oferujemy profesjonalne wykonanie i montaż nagrobków rodzinnych z granitu. W naszej niezwykle bogatej ofercie mogą Państwo znaleźć bardzo ciekawe kolory granitów z całego świata – od Europy, przez Azję, aż po Afrykę. W naszej ofercie znajdą Państwo także wiele interesujących wzorów nagrobków rodzinnych. Nagrobki rodzinne montujemy w Zielonej Górze i okolicach, ale na życzenie klienta możemy wykonać usługę w każdym miejscu w Polsce.

Czym się różnią grobowce od nagrobka?

Grobowce, w przeciwieństwie do nagrobków, montuje się na podpiwniczonych grobach, a przy kolejnych pochówkach nie trzeba demontować całego kamienia. Wystarczy odsunąć płytę nagrobną, lub ściankę aby móc pochować kolejną trumnę, czy urnę. W grobowcach może spoczywać nawet pięć, czy sześć osób.

Ile kosztuje grobowiec?

Ile kosztuje grobowiec? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy tak naprawdę od wyobraźni i możliwości finansowych klienta. Ceny grobowców są bardzo zróżnicowane, a bardzo dużo zależy od kamienia, jaki wybraliśmy na grobowiec. Najdroższe są oczywiście marmury, które są przepiękne, jednak w naszym klimacie lepiej sprawdzi się granit. Grobowce granitowe są łatwiejsze w pielęgnacji, o wiele bardziej wytrzymalsze i odrobinę tańsze. Nie bez kozery mówi się, że granit jest wieczny. Cena zależna jest także od wybranego wzoru, dodatków w postaci krzyży, wazonów, a także grubości kamienia. W LuxStone Granity proponujemy naprawdę dobre ceny grobowców rodzinnych z granitu. Możemy także rozłożyć płatność na raty.

Zalety grobowców granitowych:
  • niższa cena w porównaniu do grobowców marmurowych
  • możliwość spoczywania wielu członków rodziny w jednym grobie
  • oszczędność miejsca na cmentarzu
  • jednorazowy wydatek
  • łatwa pielęgnacja
  • wyjątkowa odporność na czynniki zewnętrzne
  • wysoka jakość wykonania
  • dwa lata gwarancji na montaż
Grobowiec z granitu Aurora
Nagrobek rodzinny z granitu Aurora