Nagrobki Krosno Odrzańskie

Usługa nagrobki Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie leży nad rzeką Odrą w bliskiej odległości od niemieckiej granicy. To właśnie tutaj można podziwiać Zamek Piastowski, piękne zabytkowe kamienice, czy liczne zabytki sakralne. Krosno Odrzańskie liczy około dwudziestu tysięcy mieszkańców. Spora część z nich zainteresuje się na pewno usługą nagrobki Krosno Odrzańskie.

LuxStone Granity to firma kamieniarska z Zielonej Góry, która realizuje montaż nagrobków w Krośnie Odrzańskim i okolicach. Odległość dzieląca oba miasta jest niewielka, stąd też chętnie zajmujemy się pracami kamieniarskimi w Krośnie Odrzańskim.

Jakie są koszty związane z usługą nagrobki Krosno Odrzańskie?

Koszt wykonania nagrobka jest ustalany indywidualnie na podstawie życzeń i wymagań klienta. Cena końcowa obejmuje projekt nagrobka, wykonanie, indywidualizację tablicy napisowej oraz montaż na krośnieńskim cmentarzu lub w okolicznych miejscowościach. Wycena naszych usług odbywa się oczywiście bezpłatnie. Nasza firma oferuje konkurencyjne ceny pomników granitowych w Krośnie Odrzańskim oraz bardzo wysoką jakość usług kamieniarskich.

montaż nagrobków Krosno Odrzańskie
Nagrobki Krosno Odrzańskie

Nieszablonowe projekty od LuxStone Granity

Zlecone prace wykonujemy terminowo i bez żadnych opóźnień. Uwzględniamy każdą sugestię naszych klientów i realizujemy ich autorskie pomysły na nagrobek. Oferujemy nagrobki z kamienia naturalnego pochodzącego z Polski, Ameryki Południowej, Włoch, Indii i różnych innych części świata, gdzie wydobywa się granit. Jeżeli klient jest niezdecydowany lub waha się pomiędzy wyborem wzoru pomnika, staramy się doradzać na każdym etapie. Bardzo lubimy pracę z klientem.

Pomniki Krosno Odrzańskie

Zagospodarowanie przestrzeni wokół grobu nie wlicza się do usługi montażu nagrobka, ale na życzenie możemy ułożyć kostkę brukową lub granitową wokół grobu. Uchroni to pomnik przed błotem i zabrudzeniami, a całość będzie wyglądała niezwykle estetycznie. Klienci bardzo często życzą sobie, aby ułożyć kostkę wokół grobu właśnie po świeżej instalacji pomnika na cmentarzu. Nasza firma działa kompleksowo, dlatego chętnie ułożymy Państwu kostkę polbrukową wokół nagrobka.

Dodatki do nagrobków w ofercie

Zamawiając pomnik cmentarny u kamieniarza często nie zastanawiamy się nad doborem dodatków do nagrobków. Wiąże się to zazwyczaj z tym, że zakład kamieniarski nie posiada swojej ofercie akcesoriów nagrobkowych lub nie odpowiadają one naszym gustom. W LuxStone Granity oprócz wielu interesujących wzorów nagrobków znajdziesz również liczne akcesoria nagrobkowe w bardzo przystępnych cenach i ciekawych barwach. Na życzenie klienta dobierzemy kolorystycznie odpowiedni dodatek do nagrobka. Galanteria nagrobna nie tylko potrafi nadać pomnikowi charakteru, ale i jest doskonałym uzupełnieniem całości. W LuxStone Granity możesz zamówić także usługę wkopania ławki cmentarnej. Bardzo chętnie doradzamy także w wyborze wazonów na pomnik, czy krzyży na nagrobek.

Zamów pomnik już dziś

Już dziś możesz się z nami skontaktować i omówić szczegóły montażu pomnika w Krośnie Odrzańskim. Zapraszamy także do naszego showroomu w Zielonej Górze. Tutaj spotkacie się z wieloma propozycjami gotowych nagrobków, które dostępne są praktycznie od ręki. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Tylko u nas znajdziesz ciekawe wzory nagrobków w szerokiej gamie kolorystycznej.

Nagrobek z granitów Orion i Szwed
Pomnik urnowy z granitu Szwed i Orion
Nagrobek z Impali
Granit Impala nagrobek pojedynczy

Interesuje Cię oferta nagrobków granitowych w Krośnie Odrzańskim?

Zaplanuj wizytę

w Luxstone Granity