Nagrobki Zielona Góra

Nagrobki Zielona Góra usługa kamieniarska

W Zielonej Górze jest kilka cmentarzy (m.in. cmentarz przy ulicy Wrocławskiej, w Ochli, na Chynowie, Jędrzychowie), na których możemy zamontować pomnik nagrobkowy z granitu. Nasz plac i wystawę nagrobków można znaleźć w pobliżu jędrzychowskiego cmentarza, przy ul. Kąpielowej w Zielonej Górze. Działamy na terenie całego miasta i okolic. Zachęcamy do rezerwacji terminu na usługę nagrobki Zielona Góra. Już dziś zamów nagrobek z granitu, aby skrócić czas oczekiwania na montaż.

Zakłady kamieniarskie Zielona Góra

Zielona Góra to średniej wielkości miasto w województwie lubuskim. Znajduje się tutaj wiele zakładów kamieniarskich, oferujących montaż pomników cmentarnych. Firma kamieniarska LuxStone Granity cechuje się wyjątkowym profesjonalizmem, jeżeli chodzi o montaż pomników z granitu. Naszym głównym zadaniem jest przede wszystkim zadowolenie klienta. To daje nam olbrzymią satysfakcję i zachęca do dalszej pracy.

Pomnik z granitu Zielona Góra. Perfekcyjny wybór

O zaletach pomnika z granitu można opowiadać bardzo długo. O szczegółach dotyczących właściwości tego odpornego na czynniki zewnętrzne kamienia naturalnego można poczytać na naszym blogu kamieniarskim: Twardy jak granit, czyli właściwości granitu. Z artykułu wynika, że granit to perfekcyjny wybór. Dlatego poważnie zastanów się nad wyborem usługi nagrobki Zielona Góra.

wzory nagrobków LuxStone Granity
Ile kosztuje nagrobek z granitu w Zielonej Górze?

Ceny poszczególnych nagrobków wahają się od kilkuset złotych do kilkunastu, lub nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od rodzaju użytego kamienia (jego pochodzenia, barwy i właściwości), rodzaju nagrobka (pojedynczy, podwójny, dziecięcy, urnowy, grobowiec), jego wymiarów, grubości płyty nagrobnej oraz wybranych akcesoriów (krzyże, wazony, lampiony, etc.). W LuxStone Granity istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Ponieważ honorujemy także Kartę Dużej Rodziny na naszych klientów czekają liczne zniżki. Wszelkie kwestie cenowe ustalane są indywidualnie z klientem. Sprawdź działanie usługi nagrobki Zielona Góra.

Pomożemy w wyborze pomnika

Chętnie pomożemy w doborze nagrobka, ustaleniu jego rozmiarów, czy doborze dodatków nagrobnych. Na naszym placu wystawowym na Jędrzychowie w Zielonej Górze znajdują się liczne przykładowe nagrobki wyróżniające się bardzo dobrymi właściwościami kamienia, innowacyjnością oraz paletą barw. Możemy także stworzyć nagrobek w oparciu o Państwa indywidualną wizję.

Kolory granitu

Kapusta, Vanga, Aurora – to tylko niektóre z oferowanych przez nas kolorów kamienia naturalnego. W naszym asortymencie znajdziecie granity z odległych krajów – z Republiki Południowej Afryki, Włoch, Chin, Brazylii i innych. Mamy też kamień z Polski 🙂 W ofercie jest ponad 50 różnych barw granitu. Należy pamiętać, że granit to naturalna skała, a różnice w odcieniach, czy wzorach nie stanowią wady produktu.

Nagrobki Wrocławska Zielona Góra

Najwięcej zakładów kamieniarskich w Zielonej Górze znajduje się na ulicy Wrocławskiej, ponieważ zlokalizowane są tam największe cmentarze w mieście. Wpisując więc do wyszukiwarki Nagrobki Wrocławska pojawi się nam cała lista kamieniarzy. LuxStone Granity ma jednak siedzibę w innej dzielnicy miasta, ale bez problemu montuje nagrobki na ulicy Wrocławskiej.

Nagrobki Chynów

Jeżeli chodzi o montaż nagrobków Chynów, to nasz zakład kamieniarski również stawia pomniki w tej dzielnicy bez naliczania dodatkowych opłat za transport. Najlepiej zadzwonić do LuxStone Granity i podać miejsce montażu.

Nagrobki Stary Kisielin

Stary Kisielin to jedna z dzielnic Zielonej Góry, gdzie również znajduje się cmentarz. Na cmentarzu w Starym Kisielinie zakład kamieniarski także może postawić nagrobek z granitu.

Nagrobki Jędrzychów Zielona Góra

Tak, jak już wcześniej o tym informowaliśmy, zakład kamieniarski LuxStone Granity znajduje się w dzielnicy Jędrzychów w Zielonej Górze, gdzie bez problemu można zamówić pomnik z granitu i omówić miejsce montażu w dowolnej dzielnicy miasta lub innej miejscowości zlokalizowanej w województwie lubuskim.

Skorzystaj z usługi nagrobki Zielona Góra już dziś

Zamów już dziś usługę nagrobki Zielona Góra za pomocą formularza kontaktowego lub telefonu. Obejrzyj także nasz showroom na Jędrzychowie w Zielonej Górze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej ekspozycji pomników cmentarnych obok cmentarza przy ulicy Kąpielowej.

Nagrobek granitowy Madura Gold w połączeniu ze Szwedem
nagrobek pojedynczy madura gold i szwed

Potrzebny czas: 3 min..

Wycena nagrobków. Jak zamówić nagrobek granitowy w LuxStone Granity?

 1. Określ rodzaj nagrobka

  Kamieniarz nie wie, o jaki nagrobek chodzi, dopóki go o tym nie poinformujesz. Klienci bardzo często proszą o wycenę nagrobka, a ich rodzajów jest kilka. Należy więc doprecyzować, czy chodzi o nagrobek pojedynczy, podwójny, czy może nagrobek urnowy lub pomnik dla dziecka, a może grobowiec.Grobowiec z granitu Aurora

 2. Podaj wymiary pomnika

  Na wycenę nagrobka składają się także jego wymiary. Kamieniarz potrzebuje informacji, jaka grubość granitu nas interesuje oraz jakie wymiary ma mieć pomnik cmentarny. Jeśli masz problem z określeniem wymiarów, najlepiej przyjedź do naszego zakładu kamieniarskiego. Chętnie pomożemy.

 3. Wybierz napis na tablicę napisową

  Długość napisu na tablicy napisowej nagrobka jest składową ceny pomnika. Najczęściej na tablicy umieszcza się imię i nazwisko zmarłego i daty urodzenia oraz śmierci, a także krótką sentencję nagrobkową. Wielu klientów życzy sobie jednak o wiele dłuższe napisy, niż zazwyczaj zakładamy, więc zamawiając nagrobek, lub prosząc o jego wycenę, najlepiej jest podać taką informację kamieniarzowi.

 4. Jakie litery wybierasz?

  LuxStone Granity dysponuje wieloma możliwościami umieszczenia liter na tablicy napisowej. Klienci najczęściej decydują się na liternictwo metodą piaskowania i jest to dość optymalna opcja, jeżeli chodzi o cenę. Najdroższe są litery z tzw. „kwasówki”, czyli stali nierdzewnej, lub też z innych kruszców. To one wpływają znacząco na cenę pomnika.

 5. Podaj miejsce montażu

  LuxStone Granity montuje nagrobki na terenie Zielonej Góry i okolic. Przed wyceną poinformuj kamieniarza o miejscu montażu, gdyż może to mieć wpływ na jego cenę.

 6. Przyjedź do LuxStone Granity

  Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, bądź chcesz porozmawiać z kamieniarzem twarzą w twarz, serdecznie zapraszamy do naszego zakładu kamieniarskiego, który znajduje się koło cmentarza na Jędrzychowie w Zielonej Górze.

 7. Podpisz umowę

  Jeśli znasz już odpowiednią cenę nagrobka, wystarczy tylko podpisać umowę w naszym biurze. Zapraszamy.