Nagrobki Zielona Góra

Usługa nagrobki Zielona Góra

W Zielonej Górze jest kilka cmentarzy (m.in. cmentarz przy ulicy Wrocławskiej, w Ochli, na Chynowie, Jędrzychowie), na których możemy zamontować pomnik nagrobkowy z granitu. Nasz plac i wystawę nagrobków można znaleźć w pobliżu jędrzychowskiego cmentarza, przy ul. Chabrowej 14a w Zielonej Górze. Działamy na terenie całego miasta i okolic. Zachęcamy do rezerwacji terminu na usługę nagrobki Zielona Góra. Już dziś zamów nagrobek z granitu, aby skrócić czas oczekiwania na montaż.

Zielona Góra to średniej wielkości miasto w województwie lubuskim. Znajduje się tutaj wiele zakładów kamieniarskich, oferujących montaż pomników cmentarnych. Firma kamieniarska LuxStone Granity cechuje się wyjątkowym profesjonalizmem, jeżeli chodzi o montaż pomników z granitu. Naszym głównym zadaniem jest przede wszystkim zadowolenie klienta. To daje nam olbrzymią satysfakcję i zachęca do dalszej pracy.

Pomnik z granitu Zielona Góra. Perfekcyjny wybór

O zaletach pomnika z granitu można opowiadać bardzo długo. O szczegółach dotyczących właściwości tego odpornego na czynniki zewnętrzne kamienia naturalnego można poczytać na naszym blogu kamieniarskim: Twardy jak granit, czyli właściwości granitu. Z artykułu wynika, że granit to perfekcyjny wybór. Dlatego poważnie zastanów się nad wyborem usługi nagrobki Zielona Góra.

wzory nagrobków LuxStone Granity

Ile kosztuje nagrobek z granitu w Zielonej Górze?

Ceny poszczególnych nagrobków wahają się od kilkuset złotych do kilkunastu, lub nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od rodzaju użytego kamienia (jego pochodzenia, barwy i właściwości), rodzaju nagrobka (pojedynczy, podwójny, dziecięcy, urnowy, grobowiec), jego wymiarów, grubości płyty nagrobnej oraz wybranych akcesoriów (krzyże, wazony, lampiony, etc.). W LuxStone Granity istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Ponieważ honorujemy także Kartę Dużej Rodziny na naszych klientów czekają liczne zniżki. Wszelkie kwestie cenowe ustalane są indywidualnie z klientem. Sprawdź działanie usługi nagrobki Zielona Góra.

Jak zamówić nagrobek granitowy?

Złożenie zamówienia na nagrobek granitowy, to raczej nic skomplikowanego. Chcesz wiedzieć, jak zamówić nagrobek granitowy? Nic prostszego – wystarczy się skontaktować z naszą firmą i podać następujące dane:

  • kolor granitu
  • rodzaj nagrobka
  • wymiary nagrobka
  • napis na tablicy nagrobnej
  • wybrane akcesoria
  • miejsce montażu

Chętnie pomożemy w doborze nagrobka, ustaleniu jego rozmiarów, czy doborze dodatków nagrobnych. Na naszym placu wystawowym na Jędrzychowie w Zielonej Górze znajdują się liczne przykładowe nagrobki wyróżniające się bardzo dobrymi właściwościami kamienia, innowacyjnością oraz paletą barw. Możemy także stworzyć nagrobek w oparciu o Państwa indywidualną wizję.

Kolory świata

Kapusta, Vanga, Aurora – to tylko niektóre z oferowanych przez nas kolorów kamienia naturalnego. W naszym asortymencie znajdziecie granity z odległych krajów – z Republiki Południowej Afryki, Włoch, Chin, Brazylii i innych. Mamy też kamień z Polski 🙂 W ofercie jest ponad 50 różnych barw granitu. Należy pamiętać, że granit to naturalna skała, a różnice w odcieniach, czy wzorach nie stanowią wady produktu.

Skorzystaj z usługi nagrobki Zielona Góra już dziś

Zamów już dziś usługę nagrobki Zielona Góra za pomocą formularza kontaktowego lub telefonu. Obejrzyj także nasz showroom na Jędrzychowie w Zielonej Górze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej ekspozycji pomników cmentarnych obok cmentarza przy ulicy Kąpielowej.

Nagrobek granitowy Madura Gold w połączeniu ze Szwedem
nagrobek pojedynczy madura gold i szwed