Nagrobki Zielona Góra

Nagrobki Zielona Góra firma kamieniarska LuxStone Granity

LuxStone Granity to zielonogórska firma kamieniarska, która od lat z powodzeniem zajmuje się montażem nagrobków w Zielonej Górze i w całym województwie lubuskim. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług kamieniarskich i montażowych związanych z pomnikami. W Zielonej Górze jest kilka cmentarzy (m.in. cmentarz przy ulicy Wrocławskiej, w Ochli, na Chynowie, Jędrzychowie), na których montujemy nagrobki granitowe. Nasz plac i wystawę nagrobków można znaleźć w pobliżu Cmentarza Komunalnego Jędrzychowskiego, przy ul. Kąpielowej w Zielonej Górze.

Siedziba LuxStone Granity znajduje się vis-a-vis głównej bramy cmentarnej, a tuż obok nowo wybudowanego kompleksu boisk sportowych na Jędrzychowie w Zielonej Górze. Tutaj znajdziesz szeroki wybór nagrobków granitowych w Zielonej Górze w bardzo zróżnicowanych cenach. Zachęcamy do rezerwacji terminu na usługę nagrobki Zielona Góra. Już dziś zamów nagrobek z granitu, aby skrócić czas oczekiwania na montaż.

pomniki zielona góra

Zielona Góra – nagrobki wysokiej jakości

Zielona Góra to średniej wielkości miasto w województwie lubuskim. Znajduje się tutaj wiele zakładów kamieniarskich, oferujących montaż pomników cmentarnych. Firma kamieniarska LuxStone Granity cechuje się wyjątkowym profesjonalizmem, jeżeli chodzi o montaż pomników z granitu. Naszym głównym zadaniem jest przede wszystkim zadowolenie klienta. To daje nam olbrzymią satysfakcję i zachęca do dalszej pracy.

Jako jedyna firma kamieniarska w Zielonej Górze dysponujemy hydraulicznym dźwigiem samochodowym (HDS), który umożliwia nam montaż nagrobków granitowych oraz demontaż pomników do pochówku bez żadnych uszkodzeń. Wszelkie ciężkie elementy pomnika podnosimy właśnie za pomocą żurawia HDS. Dlatego też ceny nagrobków w Zielonej Górze w firmie LuxStone Granity są tak konkurencyjne, ponieważ do postawienia pomnika, czy grobowca nie potrzebujemy pomocy kilku pracowników, a jedynie siły dźwigu. Dodatkowo stosowane przez nas kamienie naturalne pochodzą ze sprawdzonego źródła, a ich jakość została wielokrotnie przetestowana przez naszych klientów.

Pomnik z granitu Zielona Góra. Perfekcyjny wybór

O zaletach pomnika z granitu można opowiadać bardzo długo. O szczegółach dotyczących właściwości tego odpornego na czynniki zewnętrzne kamienia naturalnego można poczytać na naszym blogu kamieniarskim: Twardy jak granit. Z artykułu wynika, że granit to perfekcyjny wybór na pomnik cmentarny.

Bardzo często mówi się o granicie, że jest po prostu wieczny, a więc przetrwa wiele długich lat. W przeciwieństwie do marmuru jest o wiele bardziej wytrzymały na warunki klimatyczne i jest od niego zdecydowanie twardszy. Ponadto granit łatwiej poddaje się obróbce niż marmur, który jest dość kruchy. Z kolei nagrobki z piaskowca, które skądinąd wyglądają bardzo elegancko, po jakimś czasie pokrywają się zielonkawym nalotem. Nie wygląda to zbyt estetycznie, a impregnacja takiego pomnika pochłania wiele czasu i pieniędzy. Dlatego poważnie zastanów się nad wyborem usługi nagrobki Zielona Góra firmy kamieniarskiej LuxStone Granity, która specjalizuje się w granitach.

wzory nagrobków LuxStone Granity

Ile kosztuje nagrobek z granitu w Zielonej Górze?

Ceny poszczególnych nagrobków wahają się od kilku tysięcy złotych do kilkunastu, lub nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Właściwie nie ma górnej granicy ceny, gdyż wiele zależy od upodobań klienta. Wszystko zależy od rodzaju użytego granitu (jego pochodzenia, barwy i właściwości), rodzaju nagrobka (pojedynczy, podwójny, dziecięcy, urnowy, grobowiec), jego wymiarów, grubości płyty nagrobnej oraz wybranych akcesoriów (rodzaj liter, wygląd zdjęcia nagrobnego, krzyże, wazony, lampiony, etc.).

W LuxStone Granity istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Wszelkie kwestie cenowe ustalane są indywidualnie z klientem, ponieważ, każdy dostosowuje zamówiony nagrobek do indywidualnych wymagań. Sprawdź działanie usługi nagrobki Zielona Góra w firmie kamieniarskiej LuxStone Granity i przekonaj się o najwyższym poziomie naszych usług.

Nagrobki lubuskie – tylko w LuxStone Granity

Firma kamieniarska LuxStone Granity oferuje montaż nagrobków praktycznie w całym województwie lubuskim. Montujemy pomniki nie tylko na terenie Zielonej Góry, ale również w następujących miejscowościach:

 • Czerwieńsk
 • Krosno Odrzańskie
 • Nowa Sól
 • Otyń
 • Sulechów
 • Świebodzin
 • Żagań
 • Żary

oraz we wszystkich okolicznych miejscowościach. Jeśli interesuje Cię montaż pomnika w województwie lubuskim, skontaktuj się z LuxStone Granity.

Pomniki Zielona Góra – tworzone według indywidualnych wymagań klienta

Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego nagrobka, ustaleniu jego rozmiarów, czy doborze dodatków nagrobnych. Na naszym placu wystawowym na Jędrzychowie w Zielonej Górze znajdują się liczne przykładowe nagrobki wyróżniające się bardzo dobrymi właściwościami kamienia, innowacyjnością oraz paletą barw. Możemy także stworzyć nagrobek w oparciu o Państwa indywidualną wizję.

Nasz zakład znajduje się tuż przy jędrzychowskim cmentarzu, więc jeśli nie znajdą Państwo odpowiedniego pomnika na naszej wystawie nagrobków, czy w danym katalogu, chętnie pokażemy nasze realizacje podczas spaceru po cmentarzu. Będą się mogli Państwo przekonać naocznie o jakości naszych usług kamieniarskich i solidności pomnika.

Nagrobki Zielona Góra ceny

Ile kosztuje nagrobek w Zielonej Górze? Nie da się na tak postawione pytanie odpowiedzieć tak łatwo. Bardzo dużo zależy od rodzaju granitu, z jakiego ma zostać wykonany pomnik. Nie bez znaczenia są również jego wymiary – inną cenę będzie miał pomnik urnowy, a jeszcze inną grobowiec, czy pomnik pojedynczy. Cena pomnika jest również zależna od wybranych dodatków i rodzaju liternictwa. Nie jesteśmy więc w stanie podać konkretnych cen nagrobków, ponieważ tworzymy je na życzenie klienta.

Kapusta, Vanga, Aurora – to tylko niektóre z oferowanych przez nas kolorów kamienia naturalnego. W naszym asortymencie znajdziecie granity z odległych krajów – z Republiki Południowej Afryki, Włoch, Chin, Brazylii i innych. Oferujemy również granity europejskie, które pochodzą głównie z krajów skandynawskich. Mamy też kamień z Polski, czyli popularny granit strzeliński i granit strzegomski.

W ofercie jest ponad 50 różnych barw granitu – od czarnych, przez czerwone, zielone i beżowe, po białe i kremowe. Należy pamiętać, że granit to naturalna skała, a różnice w odcieniach, czy wzorach nie stanowią wady produktu. To sprawia, że dany blok granitowy jest unikalny w skali światowej i jedyny w swoim rodzaju. Dostępne barwy kamienia znajdziecie w naszej galerii „Kolory granitu„. Na życzenie jesteśmy w stanie wykonać pomnik także w innym kolorze granitu, niż taki, jaki znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Wszystko zależy od jego dostępności na światowych rynkach.

Nagrobki Wrocławska Zielona Góra

Najwięcej zakładów kamieniarskich w Zielonej Górze znajduje się na ulicy Wrocławskiej, ponieważ zlokalizowane są tam największe cmentarze w mieście. Wielu ludzi myśli także, że w Zielonej Górze znajdują się tylko dwa cmentarze, zlokalizowane właśnie przy ulicy Wrocławskiej. Wpisując więc do wyszukiwarki Nagrobki Wrocławska pojawi się nam cała lista kamieniarzy. LuxStone Granity ma jednak siedzibę w innej dzielnicy miasta, ale bez problemu montuje nagrobki na cmentarzach przy ulicy Wrocławskiej. Jeśli zależy Państwu na naprawdę doskonałym wykonaniu usługi, to zapraszamy do naszego zakładu kamieniarskiego.

Nagrobki Chynów

Jeśli chodzi o montaż nagrobków Chynów, to nasz zakład kamieniarski również stawia pomniki w tej dzielnicy bez naliczania dodatkowych opłat za transport. Najlepiej zadzwonić do LuxStone Granity i podać miejsce montażu. Na Chynowie znajduje się niewielki Cmentarz Komunalny Chynowski, gdzie dość często wykonujemy usługi kamieniarskie.

Nagrobki Stary Kisielin

Stary i Nowy Kisielin to jedna z dzielnic Zielonej Góry (Nowe Miasto), gdzie również znajduje się cmentarz. Na cmentarzu w Starym Kisielinie zakład kamieniarski także może postawić nagrobek z granitu. Wystarczy odwiedzić naszą firmę kamieniarską LuxStone Granity w dzielnicy Jędrzychów w Zielonej Górze. Oferujemy naprawdę bardzo dobre ceny i doskonałą jakość oferowanej usługi kamieniarskiej.

Nagrobki Jędrzychów Zielona Góra

Tak, jak już wcześniej o tym informowaliśmy, zakład kamieniarski LuxStone Granity znajduje się w dzielnicy Jędrzychów w Zielonej Górze, gdzie bez problemu można zamówić pomnik z granitu i omówić miejsce montażu w dowolnej dzielnicy miasta lub innej miejscowości zlokalizowanej w województwie lubuskim. Właśnie tutaj znajduje się nasza wystawa pomników oraz biuro, w którym można dokonać wszelkich formalności. Znajdą nas Państwo naprzeciwko głównej bramy Cmentarza Komunalnego Jędrzychowskiego w Zielonej Górze.

Skorzystaj z usługi nagrobki Zielona Góra już dziś

Zamów już dziś usługę nagrobki Zielona Góra za pomocą formularza kontaktowego lub telefonu. Obejrzyj także nasz showroom na Jędrzychowie w Zielonej Górze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej ekspozycji pomników cmentarnych obok cmentarza przy ulicy Kąpielowej. Nie czekaj do października, aby zamówić nagrobek na Wszystkich Świętych, zarezerwuj termin montażu już dziś. Zachęcamy również do korzystania z wyszukiwarek grobów, które pomogą szybko ustalić, jak odnaleźć zmarłego na cmentarzu w Zielonej Górze.

Nagrobek granitowy Madura Gold w połączeniu ze Szwedem
nagrobek pojedynczy madura gold i szwed

1 minuta 3 minuty

Wycena nagrobków. Jak zamówić nagrobek granitowy w LuxStone Granity?

 1. Określ rodzaj nagrobka

  Kamieniarz nie wie, o jaki nagrobek chodzi, dopóki go o tym nie poinformujesz. Klienci bardzo często proszą o wycenę nagrobka, a ich rodzajów jest kilka. Należy więc doprecyzować, czy chodzi o nagrobek pojedynczy, podwójny, czy może nagrobek urnowy lub pomnik dla dziecka, a może grobowiec.Grobowiec z granitu Aurora

 2. Podaj wymiary pomnika

  Na wycenę nagrobka składają się także jego wymiary. Kamieniarz potrzebuje informacji, jaka grubość granitu nas interesuje oraz jakie wymiary ma mieć pomnik cmentarny. Jeśli masz problem z określeniem wymiarów, najlepiej przyjedź do naszego zakładu kamieniarskiego. Chętnie pomożemy.

  rozmiar nagrobka

 3. Wybierz napis na tablicę napisową

  Długość napisu na tablicy napisowej nagrobka jest składową ceny pomnika. Najczęściej na tablicy umieszcza się imię i nazwisko zmarłego i daty urodzenia oraz śmierci, a także krótką sentencję nagrobkową. Wielu klientów życzy sobie jednak o wiele dłuższe napisy, niż zazwyczaj zakładamy, więc zamawiając nagrobek, lub prosząc o jego wycenę, najlepiej jest podać taką informację kamieniarzowi.

  napis na pomnik

 4. Jakie litery wybierasz?

  LuxStone Granity dysponuje wieloma możliwościami umieszczenia liter na tablicy napisowej. Klienci najczęściej decydują się na liternictwo metodą piaskowania i jest to dość optymalna opcja, jeżeli chodzi o cenę. Najdroższe są litery z tzw. „kwasówki”, czyli stali nierdzewnej, lub też z innych kruszców. To one wpływają znacząco na cenę pomnika.

  piaskowane litery na nagrobek

 5. Podaj miejsce montażu

  LuxStone Granity montuje nagrobki na terenie Zielonej Góry i okolic. Przed wyceną poinformuj kamieniarza o miejscu montażu, gdyż może to mieć wpływ na jego cenę.

  montaż nagrobka

 6. Przyjedź do LuxStone Granity

  Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, bądź chcesz porozmawiać z kamieniarzem twarzą w twarz, serdecznie zapraszamy do naszego zakładu kamieniarskiego, który znajduje się koło cmentarza na Jędrzychowie w Zielonej Górze.

  wzory nagrobków

 7. Podpisz umowę

  Jeśli znasz już odpowiednią cenę nagrobka, wystarczy tylko podpisać umowę w naszym biurze. Zapraszamy.

  umowa na nagrobek

Chcesz zamówić montaż nagrobka w Zielonej Górze w dobrej cenie i wysokiej jakości?

Zaplanuj wizytę

w Luxstone Granity