Usługi

Zakład kamieniarski. Nasze usługi

Zakład kamieniarski LuxStone Granity specjalizuje się w kamieniarstwie nagrobkowym. Podejmujemy się jednak również zleceń budowlano-montażowych. W ofercie mamy nagrobki, parapety z granitu , schody z granitu i blaty kuchenne. Również dodatki do nagrobków stały się ostatnio bardzo atrakcyjne dla kupujących. Nasze usługi kamieniarskie związane są przede wszystkim z granitami, a nasz zakład kamieniarski cechuje wyjątkowo szczegółowe i profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Sprzedaż i montaż nagrobków. Zakład kamieniarski LuxStone Granity

W naszym asortymencie pomników z pewnością znajdą Państwo interesujący obiekt. Dysponujemy szeroką gamą nagrobków pojedynczych, podwójnych, dziecięcych i urnowych w wielu wersjach kolorystycznych. Litery na tablicach nagrobnych wykonywane są tradycyjną metodą piaskowania, co zapewni trwałość napisu na długie, długie lata. W ofercie mamy także litery kute oraz ze stali nierdzewnej. Ich cena jest znacznie wyższa niż liter piaskowanych. Każdy wykonany przez nas nagrobek jest pewnego rodzaju unikatem ze względu na niepowtarzalny charakter kamienia oraz personalny dobór akcesoriów nagrobkwych. Chętnie realizujemy indywidualne zamówienia.

Podnoszenie pomników nagrobkowych

Z pewnością wielu z Państwa spotkało się z sytuacją, że długo nieodwiedzany grób się po prostu zapadł. W tym wypadku nie muszą Państwo stawiać nowego pomnika. Wystarczy, że zlecą nam Państwo usługę podnoszenia nagrobka. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na konkretny termin. Na życzenie zajmujemy się także renowacją pomników. Udzielamy dwóch lat gwarancji na montaż nagrobka. Jeśli w ciągu dwóch lat od montażu dojdzie do przekrzywienia pomnika, naprawimy to na nasz koszt.

zakład kamieniarski LuxStone Granity
zakład kamieniarski Zielona Góra

Brukowanie

Pomniki bardzo ciekawie i elegancko prezentują się otoczone kostką brukową. Wygląda to niezwykle estetycznie i zapobiega zachwaszczeniu strefy wokół grobu. Dodatkowo kostka brukowa chroni przed zapiaszczeniem i zabrudzeniem, a w szczególności przed błotem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. LuxStone Granity oferuje bardzo profesjonalne ułożenie kostki polbrukowej lub granitowej. Wszystko w bardzo korzystnej cenie, która zależna jest od powierzchni do wybrukowania.

Akcesoria nagrobkowe

Zakład kamieniarski LuxStone Granity oferuje także szeroki wachlarz wysokiej jakości akcesoriów nagrobkowych, które dostępne są w bardzo przystępnych cenach. U nas mogą Państwo wybrać odpowiednie krzyże na nagrobek, ciekawe wazony, donice i wiele, wiele innych produktów. Wszystko z trwałego i odpornego granitu.

Montaż schodów z granitu

Kamieniarstwo LuxStone Granity to nie tylko nagrobki. To również wyjątkowo solidny montaż schodów z granitu. W ofercie mamy schody wewnętrzne i zewnętrzne, które wykonujemy tylko z najlepszej jakości granitów. Jeśli chcą Państwo zamówić u nas montaż schodów granitowych, to polecamy granit płomieniowany, który ma doskonałe właściwości antypoślizgowe.

Parapety granitowe na każdą kieszeń

Mamy wiele zapytań dotyczących parapetów z granitu. W zakładzie kamieniarskim Zielona Góra LuxStone Granity można dokonać zakupu parapetów granitowych z montażem lub bez. Wykonujemy parapety na podstawie wymiarów podanych przez klienta. Cena jest ustalana indywidualnie na podstawie ilości zamówionych parapetów, ich koloru oraz wymiarów.

Nasza oferta

Zakład kamieniarski LuxStone Granity chętnie podejmie się poniższych zleceń:

  • sprzedaż nagrobków
  • montaż nagrobków
  • demontaż nagrobków
  • podnoszenie nagrobków
  • renowacja tablic nagrobnych
  • odnawianie liter
  • układanie kostki polbrukowej i granitowej wokół nagrobków
  • sprzedaż i montaż schodów
  • montaż i sprzedaż parapetów
  • sprzedaż i montaż blatów kuchennych

Jak to wygląda cenowo?

Ze względu na różnorodność zleceń i mnogość dostępnych produktów ceny ustalane są indywidualnie, ponieważ wiele zależy od upodobań naszych klientów. Nasze usługi kamieniarskie wykonujemy bardzo profesjonalnie i solidnie. Oferujemy konkurencyjne ceny i dogodne płatności. Możliwe rozłożenie płatności na raty.

Zakład kamieniarski Zielona Góra

Przyjdź do zakładu kamieniarskiego Zielona Góra LuxStone Granity i uzyskaj indywidualną wycenę interesujących Cię usług. Możesz się z nami skontaktować również telefonicznie i za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Zapraszamy 😉