Usługi kamieniarskie

Zakład kamieniarski. Nasze usługi

Zakład kamieniarski LuxStone Granity z Zielonej Góry specjalizuje się w kamieniarstwie nagrobkowym. Podejmujemy się jednak również zleceń budowlano-montażowych. W ofercie mamy nagrobki, parapety granitowe , schody z granitu i blaty kuchenne. Również dodatki do nagrobków w postaci lampionów, wazonów i krzyży stały się ostatnio bardzo atrakcyjne dla kupujących. Nasze usługi kamieniarskie związane są przede wszystkim z granitem, a nasz zakład kamieniarski cechuje wyjątkowo szczegółowe i profesjonalne podejście do każdego zlecenia..

Sprzedaż i montaż nagrobków. Zakład kamieniarski LuxStone Granity

W naszym asortymencie pomników z pewnością znajdą Państwo interesujący obiekt. Dysponujemy szeroką gamą nagrobków pojedynczych, podwójnych, dziecięcych i urnowych w wielu wersjach kolorystycznych. Litery na tablicach nagrobnych wykonywane są tradycyjną metodą piaskowania, co zapewni trwałość napisu na długie, długie lata. W ofercie mamy także litery kute oraz ze stali nierdzewnej. Ich cena jest znacznie wyższa niż liter piaskowanych. Dodatkowo istnieje możliwość montażu zdjęcia na nagrobek w dowolnym kształcie i wielkości. Każdy wykonany przez nas nagrobek jest pewnego rodzaju unikatem ze względu na niepowtarzalny charakter kamienia oraz personalny dobór akcesoriów nagrobkowych. Chętnie realizujemy indywidualne zamówienia. Różnorodność granitu i specyfikacja wzorów nagrobków sprawia, że mając do dyspozycji tak wiele narzędzi możemy stworzyć praktycznie unikalny wzór pomnika nagrobkowego. Zachęcamy do skorzystania z usługi nagrobki Zielona Góra.

Podnoszenie pomników nagrobkowych

Z pewnością wielu z Państwa spotkało się z sytuacją, że długo nieodwiedzany grób się po prostu zapadł. W tym wypadku nie muszą Państwo stawiać nowego pomnika. Wystarczy, że zlecą nam Państwo usługę podnoszenia nagrobka. Należy do nas zadzwonić i umówić się na konkretny termin. Na życzenie zajmujemy się także renowacją pomników. Niestety czasami zdarza się tak, że zapadnięty nagrobek lub pomnik do renowacji nie nadaje się już do naprawy ze względu na trwałe i liczne uszkodzenia. Wówczas zaproponujemy Państwu zakup nowego pomnika w dobrej cenie. Udzielamy dwóch lat gwarancji na montaż nagrobka. Jeśli w ciągu dwóch lat od montażu dojdzie do przekrzywienia pomnika, naprawimy to na nasz koszt.

zakład kamieniarski LuxStone Granity
zakład kamieniarski Zielona Góra

Rozbiórka nagrobka do pogrzebu

Realizujemy także pilne zlecenia polegające na demontażu pomnika do pogrzebu. W umówionym terminie rozbierzemy nagrobek i zamontujemy go w ustalonym czasie po pogrzebie. Oczywiście w międzyczasie wykonamy odpowiedni grawer na tablicy napisowej i przykleimy zdjęcie nagrobkowe. Dzięki hydraulicznemu podnośnikowi HDS demontaż i montaż nagrobków nie nastręcza nam wielu trudności, a cena usługi kamieniarskiej staje się konkurencyjna. Aby zlecić pilne wykonanie rozbiórki nagrobka do pogrzebu należy skontaktować się z nami telefonicznie 691 407 469

Brukowanie

Pomniki bardzo ciekawie i elegancko prezentują się otoczone kostką brukową. Wygląda to niezwykle estetycznie i zapobiega zachwaszczeniu strefy wokół grobu. Dodatkowo kostka brukowa chroni nagrobek przed zapiaszczeniem i zabrudzeniem, a w szczególności przed błotem, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Dzięki wybrukowaniu przestrzeni wokół pomnika nie musimy poświęcać wiele czasu na jego pielęgnację w ciągu roku. LuxStone Granity oferuje bardzo profesjonalne ułożenie kostki polbrukowej lub granitowej. Wszystko w bardzo korzystnej cenie, która zależna jest od powierzchni do wybrukowania oraz rodzaju wybranej kostki.

Akcesoria nagrobkowe

Zakład kamieniarski LuxStone Granity oferuje także szeroki wachlarz wysokiej jakości akcesoriów nagrobkowych, które dostępne są w bardzo przystępnych cenach. U nas mogą Państwo wybrać odpowiednie krzyże na nagrobek, ciekawe wazony, donice, lampiony na cmentarz i wiele, wiele innych produktów. Wszystko z trwałego i odpornego granitu. Na życzenie dysponujemy również dodatkami do nagrobków ze stali nierdzewnej i innych surowców. Zajmujemy się również montażem ławek cmentarnych. Wszystko dostępne w LuxStone Granity od ręki.

Montaż schodów z granitu

Kamieniarstwo LuxStone Granity to nie tylko nagrobki. To również wyjątkowo solidny montaż schodów z granitu. W ofercie mamy schody wewnętrzne i zewnętrzne, które wykonujemy tylko z najlepszej jakości granitów. Jeśli chcą Państwo zamówić u nas montaż schodów granitowych, to polecamy granit płomieniowany, który ma doskonałe właściwości antypoślizgowe, a jego powierzchnia jest bardzo odporna na zarysowania. Schody możemy wykonać w dowolnym wybranym przez Państwa kolorze. Najczęściej stosuje się granit strzeliński lub strzegomski.

schody granitowe giallo veneziano
schody z jasnego granitu

Parapety granitowe na każdą kieszeń

Mamy wiele zapytań dotyczących parapetów z granitu. W zakładzie kamieniarskim Zielona Góra LuxStone Granity można dokonać zakupu parapetów granitowych z montażem lub bez. Wykonujemy parapety na podstawie wymiarów podanych przez klienta. Cena jest ustalana indywidualnie na podstawie ilości zamówionych parapetów, ich koloru oraz wymiarów. Nasze parapety z granitu dopasowują się kolorystycznie do każdego wnętrza, ponieważ dysponujemy bardzo szeroką gamą barw granitu. Chętnie współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale i z biznesowymi. Poznaj nasze usługi kamieniarskie w zakresie montażu parapetów granitowych.

Blaty kuchenne i łazienkowe

LuxStone Granity wykonuje także bardzo ładne blaty kuchenne i łazienkowe z granitu. Istnieje możliwość zamówienia w naszej firmie kamieniarskiej blatów bez usługi montażu oraz z usługą montażu. Ceny blatów kuchennych są bardzo zróżnicowane i zależą tak naprawdę od wyobraźni klienta. Największy wpływ na wycenę blatów ma grubość granitu, jego wymiary oraz wybrany kolor. W zakresie wykonywania blatów granitowych współpracujemy z jedną z najlepszych polskich firm kamieniarskich z Zagłębia Strzegomskiego – ProKam.

blat kuchenny z granitu
blat granitowy do kuchni

Nasza oferta

Zakład kamieniarski LuxStone Granity chętnie podejmie się poniższych zleceń:

 • sprzedaż nagrobków (nagrobki podwójne, pojedyncze, urnowe, dziecięce i grobowce)
 • montaż nagrobków
 • demontaż nagrobków
 • pilna rozbiórka nagrobków do pogrzebu
 • podnoszenie nagrobków
 • renowacja tablic nagrobnych
 • odnawianie liter
 • grawerowanie tablic nagrobnych
 • dopis na tablicy nagrobkowej
 • sprzedaż i montaż akcesoriów nagrobkowych
 • montaż zdjęć na pomnik
 • układanie kostki polbrukowej i granitowej wokół nagrobków
 • sprzedaż i montaż schodów
 • montaż i sprzedaż parapetów granitowych
 • sprzedaż i montaż blatów kuchennych
 • blaty łazienkowe
 • okładziny na kominek
 • okładziny ścienne

Cena usług kamieniarskich

Ze względu na różnorodność zleceń i mnogość dostępnych produktów ceny ustalane są indywidualnie, ponieważ wiele zależy od upodobań naszych klientów. Nasze usługi kamieniarskie wykonujemy bardzo profesjonalnie i solidnie. Oferujemy konkurencyjne ceny i dogodne płatności. Możliwe rozłożenie płatności na raty. Jesteśmy również partnerem wielu programów oferujących zniżki dla Zielonogórzan – Zgrana Rodzina, Zgrani Zielonogórzanie 50+. Również osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny mogą liczyć na rabat w naszej firmie kamieniarskiej. Warto też śledzić nasze profile w Social Media, gdzie często zamieszczamy informacje o akcjach promocyjnych i konkursach.

Zakład kamieniarski Zielona Góra

Realizowane przez nas usługi kamieniarskie staramy się wykonywać z jak największą starannością i dokładnością. Udzielamy Państwu dwóch lat gwarancji na wykonane przez nas rzeczy. Zapewniamy bardzo dobrą opiekę pogwarancyjną. Przyjdź do zakładu kamieniarskiego Zielona Góra LuxStone Granity i uzyskaj indywidualną wycenę interesujących Cię usług. Możesz się z nami skontaktować również telefonicznie i za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Bardzo chętnie przywitamy Cię również na naszej wystawie granitów przy cmentarzu jędrzychowskim w Zielonej Górze (najlepiej wcześniej zadzwoń i umów się nami na prezentację). Zapraszamy 🙂