Nagrobki Świebodzin

Usługa nagrobki Świebodzin

Świebodzin stał się słynny na całą Polskę za sprawą figury Jezusa. Oprócz tej jednej z największych na świecie figur Chrystusa miasto znane jest również z ciekawych zabytków, zarówno sakralnych, jak i świeckich. Warto zwiedzić m.in. XVI-wieczny zamek Joannitów, czy Kościół MB Królowej Polski.

W Świebodzinie z całą pewnością można też znaleźć liczne zakłady kamieniarskie oferujące nagrobki granitowe. Firma LuxStone z Zielonej Góry ma w ofercie usługę nagrobki Świebodzin, która polega na montażu wybranego wcześniej pomnika na świebodzińskim cmentarzu. Uprzednio należy skontaktować się z naszą firmą celem ustalenia designu pomnika nagrobkowego i odpowiedniej inskrypcji na tablicy napisowej.

Co obejmuje usługa nagrobki Świebodzin?

Usługa nagrobki Świebodzin obejmuje stworzenie dowolnego nagrobka, dostosowanego do wymagań naszego klienta. Oprócz tego zawiera montaż pomnika na cmentarzu w ustalonym terminie. Gwarantujemy szybki czas realizacji usług i niepowtarzalność pomnika. Ponadto w ofercie mamy wysokiej jakości galanterię nagrobną, która stanowi wyszukany dodatek do nagrobka. Na montaż nagrobka udzielamy dwóch lat gwarancji. Możliwe rozłożenie płatności na raty 0%

Granity świata

Nasze granity pochodzą nie tylko z Polski, ale i z różnych części świata m.in. z RPA, Szwecji, czy Brazylii. Ten kamień naturalny powstawał w warstwach Ziemi przez miliony lat. Jego fantastyczne właściwości jak odporność na zarysowania, czy wahania temperatur są znane na całej kuli ziemskiej. Nie bez powodu jest to najczęściej wybierany surowiec na nagrobki. Także w Świebodzinie mogą mieć Państwo nagrobek z granitu pochodzącego z odległych zakątków naszej planety.

Długa żywotność granitu

Granit charakteryzuje się długą żywotnością i może być przydatny przez dziesiątki, a nawet setki lat. Nie ma lepszego materiału na stworzenie nagrobka. Już dziś zamów usługę nagrobki Świebodzin w firmie LuxStone Granity. Zapraszamy.