Nagrobki granitowe

Nagrobki granitowe. Po co stawia się nagrobki?

Nagrobki granitowe są najczęściej poszukiwane w zakładach kamieniarskich. Pomniki cmentarne są znane od starożytności. Ludzie od tysięcy lat kultywują pamięć o zmarłych, a stawianie nagrobków jest jednym ze sposobów ich upamiętnienia. Na dzisiejszych cmentarzach rzadko kiedy można spotkać mogiłę bez nagrobka. Postawienie nagrobka po śmierci bliskiej osoby jest postrzegane w dzisiejszej kulturze jako coś naturalnego, ponieważ jest to forma pewnej tradycji.

Nagrobek służy do oznaczenia miejsca spoczynku zmarłej osoby. Jest także formą swego rodzaju łączności ze zmarłym. Możemy przecież pójść na cmentarz i odwiedzić zmarłego, posiedzieć przy grobie, zmówić modlitwę, zapalić znicz.

Nagrobek z granitu Strzelińskiego i Impali
Pojedynczy nagrobek granitowy strzelin i impala

Dlaczego warto wybrać nagrobki od LuxStone Granity?

Nasza firma gwarantuje Państwu najwyższą jakość nagrobków z granitu oraz szybki i solidny montaż. Oferowane przez nas usługi sprawią, że nagrobek nawet wiele lat po montażu będzie wyglądał jak nowy. Na każdy zakupiony i zamontowany przez nas nagrobek udzielamy aż dwóch lat gwarancji! W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo m.in. nagrobki pojedyncze, podwójne, dziecięce, grobowce, urnowe oraz zwierzęce. Wszystko dostępne w szerokiej gamie barw i korzystnych cenach.

Nagrobki granitowe naszej produkcji

Nagrobki z granitu naszej firmy posiadają wiele ważnych cech, które są kluczowe w wyborze pomnika cmentarnego. Nasze granity pochodzą praktycznie ze wszystkich krajów świata, lecz ich właściwości fizykochemiczne pozostają niezmienne. Czym różnią się nasze nagrobki z granitu od pomników innych firm kamieniarskich? Niżej znajdą Państwo listę najważniejszych cech, które przemawiają za wyborem pomnika od LuxStone Granity

 • niezwykle trwałe pomniki z granitu
 • bardzo szeroki wybór nagrobków
 • bardzo szeroka oferta kolorystyczna kamieni naturalnych
 • solidny montaż nagrobków
 • przystępna cena
 • szybki termin realizacji
 • zniżki dla emerytów i rencistów
 • 2 lata gwarancji
 • możliwe płatności na raty
 • możliwość dobrania pasujących akcesoriów nagrobkowych
 • możliwość zamówienia usługi brukowania
 • kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia
 • zadowolenie klienta to nasz priorytet

Jaki nagrobek wybrać?

Wybór odpowiedniego nagrobka to sprawa wielkiej wagi. Nie kupuje się przecież płyt nagrobnych na co dzień, dlatego też warto się dobrze zastanowić nad jej wyborem. Obecnie na rynku dostępna jest cała masa różnego rodzaju nagrobków z różnego rodzaju surowców – marmuru, piaskowca, wapienia. Firma LuxStone Granity oferuje Państwu pomniki z granitu ze względu na trwałość kamienia, jego przystępną cenę oraz możliwość obróbki przez doświadczonego kamieniarza. Granit jak żaden inny kamień świetnie nadaje się do rzeźbienia oraz pielęgnacji. Polerowana powierzchnia kamienia nie może się równać z żadną inną pod względem elegancji i piękna.

Pomnik z granitu – grób na wieczność

Granit to naturalna skała, której trwałość liczy się w tysiącach lat. Naszym zdaniem to najlepszy surowiec służący do produkcji pomników cmentarnych. Jest to także surowiec preferowany przez kamieniarzy ze względu na obróbkę. Granit jest odporny na wszelką pogodę, tj. śnieg, deszcz, grad, upały, wiatr. Jest to praktycznie niezniszczalny kamień.

Nagrobki granitowe cieszą się ogromną popularnością także ze względu na koloryt – u nas znajdą Państwo nagrobki z granitu w różnych kolorach i odcieniach. Od szarego, poprzez beżowe, aż po czerwone i czarne. Granit jest także bardzo łatwy w czyszczeniu. Jego pielęgnacja nie wymaga poświęcenia zbyt wiele czasu.

Zapraszamy do kontaktu

W celu przedstawienia pełnej oferty, zapraszamy do siedziby naszej firmy w Zielonej Górze, gdzie można obejrzeć nagrobki granitowe Zielona Góra. Nasza ekspozycja nagrobków z granitu mieści się tuż przy cmentarzu na Jędrzychowie. Zachęcamy również do kontaktu poprzez naszą stronę internetową, lub prosimy o kontakt telefoniczny 691 407 469.

Nagrobki granitowe African Red
African Red czerwony nagrobek pojedynczy
Nagrobek z granitu Kashmir Gold
Kashmir Gold nagrobek pojedynczy