Kamieniarstwo Zielona Góra

Kamieniarstwo Zielona Góra

Kamieniarstwo Zielona Góra LuxStone Granity to profesjonalny zakład kamieniarski, zajmujący się obróbką granitu oraz montażem nagrobków i innych elementów z kamienia naturalnego, w tym blatów kuchennych, parapetów granitowych oraz schodów. Nie boimy się wyzwań i każdego klienta traktujemy z należytą uwagą i szacunkiem. Kamieniarstwo Zielona Góra LuxStone Granity to doskonały wybór. Zapraszamy po szczegóły do naszego zakładu.

Kamieniarstwo nagrobkowe

Kamieniarstwo nagrobkowe to główny obszar działalności firmy kamieniarskiej LuxStone Granity. Specjalizujemy się w granitach, stąd zajmujemy się montażem nagrobków granitowych. Granit jest naszym zdaniem najlepszym surowcem na nagrobki granitowe, ponieważ jest on bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Marmur, czy piaskowiec jest o wiele bardziej nasiąkliwy i kruchy w porównaniu do granitu. Polerowany granit wygląda bardzo elegancko i podkreśla naturalną strukturę kamienia. W ofercie LuxStone Granity znajdują się bardzo ciekawe wzory nagrobków z granitu, w tym nagrobki dziecięce, pomniki urnowe, grobowce oraz nagrobki pojedyncze i podwójne. Kamieniarstwo Zielona Góra LuxStone Granity działa kompleksowo, więc można u nas zamówić również montaż akcesoriów nagrobkowych, czyli lampionów, wazonów, krzyży i innych. Na życzenie klienta montujemy także ławki cmentarne oraz układamy kostkę brukową.

Kamieniarstwo budowlane

Kamieniarstwo budowlane to drugi profil naszego działania. Jako wyspecjalizowany kamieniarz zajmujemy się montażem parapetów granitowych. Parapety LuxStone to przede wszystkim bardzo wysoka jakość granitu oraz perfekcyjne docięcie kamienia do odpowiednich wymiarów. Najczęściej instalujemy parapety granitowe wewnętrzne, ale można u nas zamówić również parapety zewnętrzne. W ofercie mamy bardzo dużo interesujących kolorów granitu, które z pewnością będą pasować do każdego wnętrza.

Schody granitowe są niezwykle trwałe i z pewnością będą Państwu służyć przez wiele lat. Kamieniarstwo Zielona Góra LuxStone Granity zajmuje się instalacją schodów granitowych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Schody z granitu jednolite stopnie bez łączeń. Nie ulegają one uszkodzeniom jak zwykłe płytki i nie odklejają się po latach. Wykonujemy schody z granitu płomieniowanego, lub polerowanego z paskami antypoślizgowymi.

Blaty granitowe od kamieniarstwa LuxStone Granity to bardzo dobry wybór. Granit przepięknie wygląda we wnętrzach i każdej kuchni nada elegancji i luksusu. Oprócz blatów kuchennych wykonujemy także blaty łazienkowe z granitu na indywidualne życzenie klienta. Najczęściej zamawiane kolory granitu na blaty granitowe są w kolorze czarnym lub białym, ale można u nas zamówić na przykład blaty kuchenne w kolorze niebieskim, czy zielonym.

Sprawdź ofertę kamieniarstwa LuxStone Granity

Interesuje Cię kamieniarstwo Zielona Góra LuxStone Granity? Napisz do nas e-maila, zadzwoń, lub odwiedź naszą wystawę granitów na Jędrzychowie koło cmentarza. Nasz profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że nasz zakład kamieniarski w całym mieście cieszy się doskonałą renomą. Zapraszamy po bogatą ofertę nagrobków i produktów z oferty kamieniarstwo budowlane. Skorzystaj z naszych usług.

Kamieniarstwo Zielona Góra