Schody

Schody z granitu. Inwestycja na lata

Schody z granitu cieszą się w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem klientów. Kamienne schody znajdują zastosowanie w nowoczesnych domach i miejscach użyteczności publicznej ze względu na trwałość i elegancję. Schody z granitu to nie tylko wrażenia estetyczne, ale i inwestycja na wiele, wiele lat. Granit jest bardzo trwałym materiałem wykończeniowym i znajduje szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Firma LuxStone Granity wykonuje schody z kamienia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Dlaczego warto wybrać schody kamienne LuxStone Granity?

Schody kamienne LuxStone Granity cechują się niepowtarzalnością, ogromną trwałością oraz łatwością w utrzymaniu. Ich ponadczasowy charakter podkreślają ciekawe kolory i jedyna w swoim rodzaju struktura. W naszej ofercie znajdą Państwo schody granitowe płomieniowane (antypoślizgowe, o chropowatej powierzchni), gładkie oraz gładkie z paskami antypoślizgowymi. Schody kamienne cechują się przede wszystkim długą żywotnością i odpornością na ścieranie. Idealnie nadają się do dużych pomieszczeń. Nadają wnętrzom niezwykle elegancki wygląd.

Niepowtarzalne schody kamienne na wymiar

Należy pamiętać, że granit jest naturalnym surowcem, a jego wzór jest nieregularny. Nie da się więc powtórzyć danego wzoru kamiennego na każdym schodku, czy stopnicy. U nas znajdą Państwo wiele ciekawych barw granitu, które doskonale będą współgrały z otoczeniem domu lub wnętrzem mieszkania. Zlecając montaż schodów kamiennych mają Państwo pewność, że będą one jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne.

Montaż schodów kamiennych

Schody kamienne na wymiar wykonujemy pod indywidualne zamówienie klienta. W przypadku każdej realizacji staramy się sprostać Państwa wymaganiom. Na nasze usługi udzielamy dwóch lat gwaracji. Ostateczna cena zamówienia i wykonania schodów z granitu jest ustalana indywidualnie.