O nas

Kim jesteśmy?

LuxStone Granity to stosunkowo młoda firma kamieniarska na rynku zielonogórskim, która jednak ma długoletnie doświadczenie. Nasz zakład kamieniarski powstał w 2018 r., jednak od tamtej pory zyskał już sporą rzeszę usatysfakcjonowanych i zadowolonych klientów. Właścicielem firmy LuxStone Granity jest Rafał Koźlarek, który już wiele lat temu jako student matematyki i później budownictwa poznawał tajniki pracy kamieniarskiej w jednym z zielonogórskich zakładów. Od tamtej pory minęło kilkanaście lat, podczas których dojrzewała myśl o własnej firmie w branży kamieniarskiej. W 2018 r. udało się ją zrealizować i tak LuxStone Granity zaczął podbijać lubuski rynek, oferując profesjonalne usługi kamieniarskie.

Granity. Nasza specjalizacja

Istnieje wiele zakładów kamieniarskich, które oferują wyroby zarówno granitowe, jak i te z konglomeratów, marmurów, czy piaskowca. LuxStone Granity nie rozmienia się na drobne i specjalizuje się przede wszystkim w granitach. Dlaczego? Naszym skromnym zdaniem granit jest jednym z najlepszych surowców budowlanych, który jest powszechnie wykorzystywany zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Jego doskonałe właściwości i parametry fizyczne sprawiają, że jest on niezwykle wytrzymały, trwały i bardzo elegancki. Granit to uniwersalny surowiec o praktycznie idealnych cechach, którego żywotność jest liczona w dziesiątkach, o ile nie setkach lat (niestety ze względu na dość młody wiek nie przekonaliśmy się jeszcze o tym na własnej skórze). LuxStone Granity oferuje:

  • montaż nagrobków
  • rozbiórkę nagrobków
  • podnoszenie nagrobków
  • renowację pomników
  • sprzedaż i montaż akcesoriów nagrobkowych (lampiony, wazony, krzyże etc.)
  • schody zewnętrzne i wewnętrzne z granitu
  • montaż parapetów granitowych wewnątrz i na zewnątrz budynków
  • blaty kuchenne i łazienkowe z granitu
granity zielona góra
Granit to nasza specjalizacja

Dlaczego my?

W Zielonej Górze jest całkiem sporo firm kamieniarskich. Dlaczego warto wybrać właśnie LuxStone Granity? Odpowiedź jest prosta – bo jesteśmy profesjonalni. W ciągu kilku lat działalności udało nam się zyskać zaufanie dużego grona klientów, którzy są bardzo zadowoleni z wykonanych przez nas usług. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie, które można znaleźć w Internecie oraz liczne zamówienia. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, poświęcając gros czasu na dostosowanie się do Państwa wymagań.

zakład kamieniarski opinie
Możemy się poszczycić samymi pozytywnymi opiniami

LuxStone Granity to również firma, która nie boi się wyzwań i ciągle rozwija swoje umiejętności. Daje to doskonałe rezultaty w postaci wysokiej jakości naszych usług. Bierzemy także udział w licznych programach rabatowych. Jeśli jesteś beneficjentem Karty Dużej Rodziny, ZGranej Rodziny, czy programu ZGrani Zielonogórzanie 50+ możesz liczyć na upust cenowy w postaci kilku procentowego rabatu. Na wszystkie nasze usługi udzielamy również dwóch lat gwarancji.

Jedyna firma kamieniarska z podnośnikiem hydraulicznym HDS

Jaki kamień potrafi być ciężki, każdy widzi. Niełatwo jest podnieść zwykłą płytę granitową w kilka osób, a co dopiero mówić o monumentalnych grobowcach, które składają się zazwyczaj z grubych elementów granitowych. Dlatego też zainwestowaliśmy sporo pieniędzy w sprzęt, który znacznie ułatwia nam pracę i niweluje ewentualne uszkodzenia granitu przy montażu. Jako jedyna firma w Zielonej Górze dysponujemy własnym samochodem ciężarowym z podnośnikiem hydraulicznym HDS, który oszczędza nasz kręgosłup i Państwa pieniądze. Dzięki zastosowaniu podnośnika w naszej pracy nie musimy angażować kilku osób, które przenoszą ciężkie elementy z miejsca na miejsce. Wpływa to skutecznie na konkurencyjną cenę oferowanych przez nas usług.

kamieniarz z podnośnikiem HDS
dla naszych klientów stajemy na głowie 😉

Nasze motto

“Jakość to nie sztuka, jakość to nawyk’ – to główne motto naszej firmy. Ta starożytna myśl Arystotelesa ma również swoje odzwierciedlenie w naszej rzeczywistości. LuxStone Granity to zakład który z pedantyczną dbałością troszczy się o wszelkie detale. Niezależnie od tego, czy wykonujemy kolejne schody z granitu, czy stawiamy następny nagrobek zawsze staramy się, jakbyśmy wykonywali daną usługę dla siebie. W każdą realizację wkładamy dużo serca i sporą dawkę profesjonalizmu. Daje to doskonały efekt w postaci wysokiej jakości naszych usług kamieniarskich.

Już wybrałeś?

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego kamieniarza w Zielonej Górze i okolicy, może wystarczy do nas zadzwonić z palącym Cię problemem? Gwarantujemy, że odpowiemy wyczerpująco na każde zadane pytanie. Nie ma dla nas zleceń nudnych, czy trudnych. LuxStone Granity zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i podejmuje się nawet najbardziej skomplikowanych realizacji. Wszystko to w doskonałej cenie i najwyższej jakości. Zapraszamy 😉 Znajdziesz nas naprzeciwko głównej bramy cmentarnej w dzielnicy Jędrzychów oraz pod numerem telefonu 691 407 469.