Nagrobki pojedyncze

Nagrobki pojedyncze z granitu

Nagrobki pojedyncze, jak sama nazwa wskazuje, nadają się do grobów pojedynczych, w których jest pochowana przeważnie tylko jedna osoba. Ale nie tylko – w takim grobie mogą znajdować się np. dwie trumny – jedna na drugiej, czy urny. To, czy pomnik jest pojedynczy, czy podwójny wpływa znacząco na cenę nagrobka. Jego wymiar często zależny jest od wytycznych administracji cmentarza. Kamieniarz LuxStone Granity gwarantuje fachowy montaż nagrobków pojedynczych.

Trudny wybór nagrobka pojedynczego

Wybór odpowiedniego modelu, czy ornamentu na nagrobku pojedynczym jest bardzo trudnym zadaniem. Wielu ludzi dokonując wyboru pomnika kieruje się emocjami. Chcemy, aby nagrobek przypominał nam Zmarłego – na przykłady aby był w kolorze, jaki lubiła osoba Zmarła, bądź znajdował się na nim element nawiązujący do życia danej osoby. Dlatego nasz zakład kamieniarski podchodzi indywidualnie do każdego klienta – chętnie wykonujemy nagrobki pojedyncze według autorskich pomysłów naszych zleceniodawców. Staramy się jednak także doradzać naszym klientom na etapie decyzji o wyborze pomnika pojedynczego, ale ostateczny wybór należy oczywiście do Państwa.

Pomnik pojedynczy. Jaki materiał wybrać

Nagrobek z granitu Aurora
Granitowy nagrobek Aurora

Pomniki pojedyncze wykonuje się z różnych materiałów – granitu, marmuru, konglomeratu kwarcowego i innych. LuxStone Granity zajmuje się montażem pomników pojedynczych granitowych, ale jeśli klient ma życzenie, wykonujemy także nagrobki z innych kamieni naturalnych. Granit jest jednak naszym skromnym zdaniem najlepszym surowcem do produkcji pomników cmentarnych. Jego trwałość i cenne właściwości fizykochemiczne sprawiają, że pomnik z granitu to inwestycja na dziesięciolecia.

Nagrobki pojedyncze cena

Cena nagrobka pojedynczego jest z pewnością niższa niż nagrobków podwójnych. Jest ona zależna m.in. od koloru kamienia, wyboru odpowiedniej inskrypcji, czy emblematu, wymiarów grobu, grubości kamiennej płyty. LuxStone Granity oferuje bardzo korzystne ceny pomników nagrobnych. Ustalamy je indywidualnie podczas spotkania. Zachęcamy również do skorzystania z usługi brukowania – po montażu nagrobka układamy estetyczną kostkę brukową, lub granitową wokół pomnika, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle efektownie. Na życzenie klienta pomagamy również dobrać galanterię nagrobną w postaci wazonów, krzyży, czy figur. Zajmujemy się także montażem ławek cmentarnych.

Szeroka gama nagrobków pojedynczych

W LuxStone Granity znajdziecie szeroką gamę nagrobków pojedynczych z granitu w najróżniejszych fasonach, kolorach i wzorach. Wszystko w bardzo przystępnych cenach. Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych klientów oraz stworzenie najwyższej jakości nagrobków, które będą służyć przez bardzo długie lata. Przyjdź do naszego zakładu kamieniarskiego na ul. Chabrową 14 a w Zielonej Górze lub skontaktuj się z nami telefonicznie, aby uzyskać poradę w zakresie montażu nagrobka i jego wyceny. Nasza firma działa kompleksowo, dlatego chętnie doradzimy Państwu w każdej kwestii dotyczącej montażu pomnika i doboru akcesoriów nagrobkowych.